Hakkımızda | CREME DE LA CREME

Hakkımızda

Creme De La Creme, kalitenin ön planda olduğu, çanta koleksiyonu, plaj kıyafetleri, koton klasik gömlekler, yüzde yüz ince dokuma kazakları ve klasik zamansız parçaları ile sizlerle.

Creme De La Creme

Birçok araştırma ve uzun süren çalışmalar sonucunda, ilk koleksiyon kullanışlı, kalitenin ön planda olduğu, şık bir çanta koleksiyonu ile başladı. Plaj kıyafetleri, koton klasik gömlekler, yüzde yüz ince dokuma kazakların üretimi ile devam eden butik, benzersiz çanta koleksiyonu ve klasik zamansız parçalardan oluşan bir marka haline geldi. Misyonumuz, üretebildiğimiz kaliteli ürünleri satın alınabilir lüks kavramı çerçevesinde müşterilerimize sunmaktır.

Elif Özyiğit

Creme De La Creme, Mayıs 2019’da Elif Özyiğit tarafından kuruldu. Koç Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Elif Özyiğit, uzun yıllar çeşitli sektörlerde pazarlama üzerine çalıştıktan sonra, büyüdüğü semt olan Emirgan’da ilk butiğini kurmak üzere yola çıkarken, butikte mutlaka kumaş ve deri kalitesi yüksek, her şeyle kombinlenebilen klasik parçalar üretmeyi hedefledi.

Kapat

CREME DE LA CREME

Flagship store

Kapat

Giriş Yapın

Kapat

Sepet (0)

Cart is empty Sepetinizde ürün bulunmuyor.

CREME DE LA CREME

Flagship store